Biuro Kraków - ul. Lea 114/217, 30-133 Kraków, Polska

m.wozniak@primeprive.com

+48 533 991 535

9 IV 2019
NA SPRZEDAŻ! NOWOCZESNE DOMY W INWESTYCJI ,,NA BŁONIE

Prezentujemy Państwu nową inwestycję pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana przy ul. Na Błonie w Krakowie (zdjęcia w artykule).

...
17 I 2019
POMIESZCZENIA POMOCNICZE I PRZYNALEŻNE

W skład nieruchomości lokalowej wchodzą pomieszczenia pomocnicze i przynależne, a także wszystko to, co jest trwale połączone z lokalem. 

...
7 I 2019
WYCENA NIERUCHOMOŚCI DO KREDYTU - NASZ ARTYKUŁ W PORADNIKU KRN!

Na czym polega procedura wyceny nieruchomości do kredytu? Do czego jest wykorzystywana? Jakie są etapy wyceny i kto ponosi jej koszty?

...
7 I 2019
SPRZEDANE!- 2 pokojowe mieszkanie, ul. Rogatka

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Krakowa przy ulicy Rogatka 1 w Dzielnicy I Stare Miasto.

...
15 I 2019
KIEDY ZGŁOSZENIE, A KIEDY POZWOLENIE NA BUDOWĘ?

Remont lub modernizacja budynku jest dużym przedsięwzięciem. Warto zwrócić uwagę na dopełnienie wszelkich formalności, szczególnie urzędowych. Podpowiadamy, co zrobić, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

...
8 I 2019
STAN ZAAWANSOWANIA PRAC BUDOWLANYCH

W tym artykule przybliżymy Państwu pojęcia wraz ze zdjęciami obrazujacymi stan zaawansowania robót budowlanych przy realizowaniu budynku.

...
5 XII 2018
REZERWACJA! Dom o wysokim standardzie - Brzyczyna

Dom z pełnym podpiwniczniem, garaż na duży samochód oraz motocykl. Budynek wykończony materiałami o podwyższonym standardzie.

...
7 I 2019
SPRZEDANE! Mieszkanie z dużą loggią przy ul. Bociana

Atrakcyjna cena, najlepsze położenie mieszkania w budynku (od strony południowej, cudowny widok z okna na przestrzeń przed budynkiem).

Zdjęcia w artykule.

...
15 I 2019
Średnie ceny transakcyjne nieruchomości niezabudowanych- Gmina Zielonki

Obecnie najpopularniejszą lokalizacją wybieraną przez klientów kupujących jest Gmina Zielonki. Sprawdź średnie ceny transakcyjne nieruchomości niezabudowanych w tej gminie.

...
25 V 2018
Podatek od nieruchomości

Stawki opłat lokalnych, w tym podatku od nieruchomości wzrosną na skutek inflacji. Wyjaśniamy, jakich kwot spodziewać się w 2018r.

...
15 I 2019
Na czym polega wycena nieruchomości?

Wycena nieruchomości jest procesem, którego celem jest zwykle oszacowanie wartości rynkowej lub odtworzeniowej. Produktem wyceny nieruchomości jest opracowany przez rzeczoznawcę majątkowego operat szacunkowy.

...
29 V 2018
Księga Wieczysta w Internecie Jak z niej korzystać?

Szukasz informacji na temat księgi wieczystej? Możesz je uzyskać w pięć minut bez wychodzenia z domu. Rozwiewamy wątpliwości na temat sposobu korzystania z wersji elektronicznej tego rejestru.

...
25 V 2018
Jak wyszukać i znaleźć działkę w Geoportalu?

Chcesz znaleźć swoją działkę? Metody wyszukiwania są dwie, przy czym, z której byś nie chciał skorzystać należy najpierw wpisać adres http://www.geoportal.gov.pl/. SPRAWDŹ!

...