Biuro Kraków - ul. Lea 114/217, 30-133 Kraków, Polska

m.wozniak@primeprive.com

+48 533 991 535

NA SPRZEDAŻ! NOWOCZESNE DOMY W INWESTYCJI ,,NA BŁONIE

Nowa Inwestycja ,,Na Błonie” - na sprzedaż 

Prezentujemy Państwu nową inwestycję pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną przy ul. Na Błonie w Krakowie.

Inwestycja Na Błonie stawia na lokalizację. Budynki położone są w samym centrum Bronowic!

Segmenty wybudowane według indywidualnego projektu, stawiającego na duże przeszklenia zapewniające maksymalne nasłonecznienie pomieszczeń.

Do każdego domu miejsce w garażu oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. 

Na Błonie to kameralna inwestycja składająca się z 5 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej po ok. 108 mkw, położonych w drugiej linii zabudowy, co zapewnia izolację (odpoczynek/ciszę) od miejskiego zgiełku. Inwestycja została wykończona w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół dla komfortu mieszkańców.  Tereny wokół domów zostały zagospodarowane.  Każdy z domów posiada własny ogródek, taras, liczne balkony oraz garaż i dodatkowe miejsce parkingowe. Niepodzielne segmenty oraz ogródki zapewniają komfort, spokój oraz ciszę.

Bronowice to znakomicie skomunikowana, a zarazem bardzo spokojna dzielnica z dużą ilością zieleni oraz miejsc do wypoczynku.

Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Na Błonie blisko skrzyżowania z ul. Zarzecze. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz dostęp do drogi publicznej pozwolą dostać się nam do centrum miasta
w niespełna 20 minut.

Odległość od obwodnicy miasta – 2,0 km, a od węzła Balice, autostrady A4 – 6,5 km.

LINK DO INWESTYCJI: https://www.nablonie.pl/

Zdjęcia poglądowe:


Prime&Prive


Jeśli masz pytania dotyczące tej inwestycji ZADZWOŃ!

tel. 533 991 535

Prime&Prive


Pobierz PDF z artykułem