Biuro Kraków - ul. Lea 114/217, 30-133 Kraków, Polska

m.wozniak@primeprive.com

+48 533 991 535

REZERWACJA! Dom o wysokim standardzie - Brzyczyna

DOM
Został wykonany w zabudowie bliźniaczej, jego powierzchnia wynosi 275 m2. Jest to idealny dom dla osób ceniących komfort i nowoczesność w spokojnej, malowniczej okolicy.

LOKALIZACJA

Miejscowość Brzyczyna znajduje się w gminie Mogilany w powiecie krakowskim. Tereny cechują się dużą ilością terenów zielonych oraz nowoczesnych domów w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej. Sama nieruchomość położona jest przy granicy Krakowa oraz Libertowa.

INWESTYCJA                                            

Lawendowe Pole to zespół czterech domów szeregowych, który został zaprojektowany i wykończony pod kątem uzyskania najwyższej jakości. Jest to kameralna i ekskluzywna inwestycja zrealizowana na bardzo wysokim poziomie z dbałością o każdy detal.

BLIŹNIAK

Powierzchnia użytkowa całego budynku wynosi 275 m2. Dodatkowo mamy 1-stanowiskowy garaż 19,6 m2, wraz z miejscem na motocykl, bramą automatyczną oraz 2 pomieszczenia gospodarcze. Wszystko znajduje się na działce z zagospodarowaną zielenią z tyłu budynku. Wnętrza wykonane w wysokim standardzie, eleganckie, modernistyczne łazienki i pomieszczenia oraz w pełni wyposażona kuchnia to tylko część zalet. Na parterze znajdują się duży salon z nowoczesną kuchnią, łazienka oraz gabinet. Kuchnia w podwyższonym standardzie z nowoczesnymi sprzętami AGD. Na podłogach merbau oraz płytki gresowe.

Na piętro prowadzą eleganckie schody z drewnianymi stopniami. Na 1 piętrze znajdą Państwo duży, przeszklony hol z wyjściem na taras, łazienkę, dwie sypialnie oraz wejście na poddasze. 

Poddasze stwarza możliwość wydzielenia dodatkowych pomieszczeń oraz aranżacji pod indywidualne potrzeby.


tel. 533 991 535

Monika Woźniak